EN

Žvakių fabriką įkūrėme 1995 metais mažoje pajūrio seniūnijoje ir šiandien esame didžiausi žvakių gamintojai Lietuvoje.

Apie kompaniją

Žvakių fabriką įkūrėme 1995 metais mažoje pajūrio seniūnijoje ir šiandien esame didžiausi žvakių gamintojai Lietuvoje. Specializuojamės kurdami žvakes stiklo, plastiko, skardos indeliuose. Gamindami savo produkciją pasitelkiame efektyvios gamybos planavimo technologijas ir naudojamės vokiečių kompanijos „Herrhammer“ įranga. Savo žvakėms naudojame sojų vašką, palmių aliejų bei parafiną. Didžiumą mūsų gaminių sudaro kapų žvakės bei žvakės nuo uodų – daugiau kaip 50 skirtingo pobūdžio žvakių, pažymėtų GERALDOS prekių ženklu.  Naujiena mūsų asortimente – prabangi bei išskirtinė aromaterapinių žvakių iš sojų vaško kolekcija pavadinimu MIŠKO TERAPIJA, sukurta kartu su kvapų terapijos specialistais.

Mūsų įmonėje – lanksti gamybos planavimo sistema, tad priimame įvairaus dydžio užsakymus. Sėkmingai bendradarbiaujame ir su mažomis ar vidutinėmis prekybos kompanijomis, ir su didžiaisiais Baltijos regiono prekybos tinklais.

Esame rūpestinga kompanija – mums svarbu, kaip mes dirbame. Didžioji dalis žmonių įmonėje darbuojasi nuo pat įkūrimo – tobulėjame kartu pasiremdami „Toyotos“ gamybos filosofija (LEAN: 5S, Kaizen Teian, SW, PDSA).